SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Mjölkkanna 4264477
nr 426 4477
Mjölkkanna
silver, trol Frankrike 1800-tal, höjd: 13
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 januari 2008
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.